• Polski
  • English
  • Deutsch
  • ???????

+48 48 621 00 96    big-ogrod@big-ogrod.pl

Produkcja trzonków do narzędzi ogrodniczych

Naszą przygodę z produkcją trzonków do narzędzi ogrodniczych rozpoczęliśmy w 1996 roku. Przygoda ta stała się pasją od samego początku i trwa do dziś. Jako pierwsi na rynku zaczęliśmy produkcję lakierowanych opraw do narzędzi. Wieloletnie doświadczenie oraz najbardziej wymagający klienci nauczyli nas najwyższej jakości. Obecnie jesteśmy europejskim liderem w produkcji lakierowanych trzonów drewnianych.

Nasz stale rozwijający się park maszynowy pozwala nam podjąć się wykonania najbardziej skomplikowanych elementów. Dzięki zautomatyzowanej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu.

Wieloletnia praca z drewnem nauczyła nas realizować najbardziej indywidualne projekty naszych klientów. Nasza wyspecjalizowana kadra dba o każdy szczegół, co pozwala na ciągły rozwój w obróbce drewna.

Zewnętrzni audytorzy czuwają, Aby nasz proces produkcji był zgodny z wytycznymi kontroli pochodzenia produktu. Jako nieliczni producenci możemy zaoferować trzonki drewniane które posiadają certyfikat FSC, który jest jednym z ważniejszych atestów na świecie.