• Polski
  • English
  • Deutsch
  • ???????

+48 48 621 00 96    big-ogrod@big-ogrod.pl

Produkcja narzędzi ogrodniczych

Tworząc markę BiG przyświecała nam wizja: najwyższa jakość i dbałość o każdy szczegół. Myśl ta pozwoliła nam stworzyć gamę produktów dostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta dostosowana jest zarówno dla pasjonatów ogrodnictwa jak i profesjonalistów.

Jako jedni z pierwszych producentów zaoferowaliśmy naszym klientom narzędzia obsadzane na trzonkach lakierowanych, co znacząco wpływa na komfort pracy. Przez wiele lat dążyliśmy do stworzenia marki docenianej w kraju i zagranicą. 25 letnie istnienie naszej firmy pozwala nam stwierdzić, iż cel ten został osiągnięty. Z radością zauważamy, iż klienci coraz częściej szukają sprzętów wyspecjalizowanych dlatego stale poszerzamy naszą ofertę. Marka BIG to już nie tylko szpadle, grabie i motyczki to również wszelkiego rodzaju sprzęt potrzebny do pracy profesjonalistów. Nasze narzędzia to połączenie tradycji z nowoczesnością.

Po zastosowaniu najlepszych technologii produkujemy ponad milion narzędzi rocznie. Aktualnie jesteśmy prężnie rozwijającą się, pokoleniową firmą cieszącą się uznaniem polskich i europejskich odbiorców. Zespół firmy BIG nie boi się nowych wyzwań i pomysłów. Stale rozwijamy się dla Was.