• Polski
  • English
  • Deutsch

+48 48 621 00 96    big-ogrod@big-ogrod.pl

Kariera

Firma BiG S.C. z siedzibą w Bąkowiec,
gm. Garbatka Letnisko, woj .mazowieckie
Producent narzędzi ogrodniczych

Poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
-Utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami firmy
-Dokonywanie prezentacji marketingowych w grupie klientów docelowych
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Kreowanie określonego wizerunku firmy
-Raportowanie i informowanie o wynikach pracy
Wymagania:
-Doświadczenie w sprzedaży
-Samodzielność i kreatywność w myśleniu i działaniu
-Wysoka motywacja i nakierowanie na cel
-Duża dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
-Znajomość branży ogrodniczej będzie dodatkowym atutem
-Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia
-Możliwość rozwoju zawodowego i personalnego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy osobę na stanowisko Kierownik Produkcji

Opis stanowiska :
– nadzór nad pracą podległego personelu
– nadzór nad bieżącą produkcją
– rozwiązywanie sytuacji kryzysowych
– sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji
– zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
– prowadzenie projektów i kontrola dokumentacji technicznej
– kontrola załadunków i dostaw produktów firmy do klienta
Wymagania :
– wykształcenie min. średnie techniczne
– doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
– znajomość zagadnień technicznych
– obsługa urządzeń pomiarowych
– znajomość rysunku technicznego
– zdolność zarządzania pracownikami
– znajomość obsługi komputera
– dobra organizacja pacy
– mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
– umowę o pracę
– pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– możliwość rozwoju zawodowego i personalnego