Location:310 West 14th North Street, NY
Free Call 24/7:(+1) 88 700 600
Location:310 West 14th North Street, NY
Free Call 24/7:(+1) 88 700 600

Follow Us:

Produkcja narzędzi ogrodniczych

Jesteśmy producentem najwyższej jakości narzędzi ogrodniczych. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1996 roku. Prawie trzydziestoletnie doświadczenie, które udało nam się zdobyć do tej pory pozwoliło nam stworzyć gamę najlepszej klasy narzędzi ogrodowych oraz gospodarczych, które od lat cieszą się uznaniem klientów oraz zajmują ugruntowaną pozycję na rynku polskim, a także europejskim.

Narzędzia BIG są idealne na każdą porę roku. Cechuje je trwałość, funkcjonalność i najwyższa jakość.

Firma BIG jest zarządzana i prowadzona przez grupę osób, dla których produkcja narzędzi ogrodowych stanowi pasję wynikającą z zamiłowania do ogrodnictwa. Dlatego też, by sprostać oczekiwaniom klientów dążymy do wprowadzenia coraz nowszych rozwiązań na rynek.

Celem firmy BIG jest zaspokajanie potrzeb klientów, poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów z zachowaniem bezpieczeństwa działania, zgodności z normami technologicznymi i środowiskowymi oraz poprzez budowanie trwałych relacji ze wszystkimi klientami.

Produkcja trzonków do narzędzi ogrodniczych

Produkcję trzonków  do narzędzi ogrodniczych rozpoczęliśmy w roku 1996.  Przez te wszystkie lata udało nam się zdobyć ogromną wiedzę oraz doświadczenie niezbędne w obróbce drewna.

Do produkcji trzonków używamy surowca najwyższej jakości spełniającego odpowiednie wymagania. Proces produkcji trzonków jest wieloetapowy i bardzo wymagający.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, doświadczeniu  oraz odpowiednio wyposażonemu parku maszynowemu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom.  Głównym surowcem wykorzystywanym przez nas do produkcji trzonków drewnianych jest tarcica sosnowa ( 85%)  jak również buk , topola olcha.

Od wielu lat posiadamy certyfikat FSC ® (FSC-C112068) który pozwala na to, by móc pozyskać drewno nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

Jako pierwsi na rynku polskim wprowadziliśmy do sprzedaży trzonki lakierowane Premium które spotkały się  z ogromnym zainteresowaniem klientów.  Dzięki ciągłym inwestycją w park maszynowy , kadrę pracowniczą oraz rozwój technologiczny udało nam się stworzyć produkty unikalne o bardzo wysokiej jakości cieszące się uznaniem klientów na całym świecie.

Dane kontaktowe

+48 48 621 00 96
+48 48 332 05 86
big-ogrod@big-ogrod.pl
Bąkowiec 92 (Biuro/Magazyn), 26-930 Garbatka Letnisko

© 2021 Wszelkie prawa zastrzeżone. Created by Swift Agency.